Aktualności

Wielkanocna "Świąteczna paczka"

image Akcję „Świąteczna paczka” przygotował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Szkole Policji. Dzięki zaangażowaniu słuchaczy i wsparciu Zarządu Rejonowego PCK w Słupsku kilkadziesiąt rodzin z miejscowości wokół Słupska otrzymało paczki żywnosciowe.

Celem organizowanej po raz drugi akcji jest wsparcie w okresie przedświątecznym rodzin wielodzietnych znajdujących się bardzo trudnej sytuacji materialnej. Informacje o potrzebujących rodzinach otrzymaliśmy od dzielnicowych, którzy pełnią swoją służbę na terenie gminy Słupsk, natomiast żywność o długim terminie spożycia zebrali słuchacze Szkoły Policji w Słupsku. Kolejną partię żywności otrzymaliśmy ze słupskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. W sumie przygotowano 42 paczki żywnościowe, które podczas służby słuchaczy, odbywanej w ramach praktyk zawodowych, tuż przed świętami - w piątek, zostały dostarczone wyznaczonym rodzinom.

O tym, gdzie mają trafić paczki zdecydowali wspólnie członkowie Klubu HDK i dzielnicowi z I-go Komisariatu Policji, którzy pełnią służbę w na terenie miejscowości leżących wokół Słupska. Poprzednia „Świąteczna Paczka” zorganizowana była przed świętami Bożego Narodzenia.

(10.4.2012)

Powrót na górę strony