Aktualności

Mistrzynie Szkoły Policji w siatkówce

imageTradycją naszej Szkoły są mistrzowskie turnieje w piłce siatkowej rozgrywane wśród słuchaczek. Po zajęciach nasze siatkarki zajmują pozycje na szkolnych boiskach przy siatce - a reszta sympatyków im kibicuje.

Tym razem w hali sportowej przy ulicy Zamiejskiej walka toczyła się o główne trofeum - tytuł Mistrzyń Szkoły Policji. W zawodach uczestniczyły 4 drużyny, które reprezentowały kompanie IV, V, IX oraz X.z
Turniej był rozgrywany w systemie: eliminacje, mecz o 3 miejsce i finał. Na trybunach zasiadła brzydsza część każdej kompanii, czyli panowie. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a słuchaczki wykazywały się bardzo dobrymi umiejętnościami sztuki siatkarskiej oraz dużą wolą walki.
W finałowym pojedynku pierwsze miejsce i tytuł najlepszych siatkarek Szkoły Policji zdobyła drużyna wystawione przez X Kompanię w składzie: Anna Greniuk (kpt.), Kinga Czarnecka, Beata Jung, Dorota Kania, Emilia Kiełczewska, Anna Męczyńska, Katarzyna Osmelak i Arkadia Podlaska.
Mistrz może być jednak tylko jeden, dlatego słuchaczkom - nowym mistrzyniom Szkoły Policji w Słupsku serdecznie gratulujemy.

Mistrzostwa zorganizowali i przeprowadzili wykładowcy z Zakładu Interwencji Policyjnych i pasjonaci piłki siatkowej podkom. Jacek Monczak, podkom. Damian Bartnicki i nadkom. Przemysław Osadowski.

(1.6.2012)

Powrót na górę strony