Aktualności

Nowi członkowie kadry Słupskiej Szkoły Policji

image Kolejni policjanci powiększyli grono kadry Szkoły Policji w Słupsku. Do naszego zespołu dołączyli między innymi wykładowcy kryminalistyki, prewencji i ruchu drogowego, a także instruktor wyszkolenia strzeleckiego.

Policjanci, którzy rozpoczęli służbę w naszej placówce zgodnie twierdzą, że w ich ocenie Szkoła Policji to miejsce, w którym nie tylko mogą podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodymi adeptami zawodu policjanta, ale także mają szansę na dalszy własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Poniżej prezentujemy krótkie informacje o nowych członkach naszej policyjnej, szkolnej drużyny.


imagePodkom. Janusz Dwulit - od dnia 1 marca tego roku jest młodszym wykładowcą Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego. Służbę w Policji rozpoczął od 21 listopada 2004 roku. Przeniesiony na własną prośbę ze stanu Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, ostatnio zajmowane stanowisko - asystent Jednoosobowego Stanowiska do spraw Organizacji Służby. W 2011 roku ukończył szkolenie dla absolwentów szkół wyższych w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

imageAsp. Marcin Jaworski - od dnia 1 marca bieżącego roku jest młodszym wykładowcą Zakładu Służby Kryminalnej. Służbę w Policji pełni od sierpnia 1999 roku. Przeniesiony do Szkoły na własną prośbę ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Ostatnio zajmowane stanowisko: detektyw Zespołu do spraw Przestępczości Nieletnich w Wydziale do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu. Magister pedagogiki, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. Aktualnie pełni powierzone obowiązki w Wydziale do spraw Ochrony Informacji Niejawnych.

imageAsp. Rafał Kargul - od dnia 1 marca bieżącego roku młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej. Służbę w Policji pełni od października 1998 roku. Przeniesiony do Szkoły Policji na własną prośbę ze stanu Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Ostatnio zajmowane stanowisko - asystent Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. W 2008 roku ukończył studia wyższe I stopnia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie - - kierunek: administracja, specjalność: bezpieczeństwo i porządek publiczny.imageSierż.sztab. Leszek Skuza - od dnia 1 marca bieżącego roku jest instruktorem Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego. Służbę w policji rozpoczął w listopadzie 2004 roku. Przeniesiony na własną prośbę ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Ostatnio zajmowane stanowisko: asystent Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Główczycach. Ukończył studia licencjacie na kierunku: pedagogika, specjalność: prewencja patologii i zagrożeń społecznych.

imageSierż.sztab. Arkadiusz Suwała - od dnia 1 marca jest referentem Sekcji Wspomagającej. Służbę w Policji pełni od sierpnia 2001 roku. Przeniesiony na własną prośbę ze stanu Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Ostatnio zajmowane stanowisko: referent Ogniwa Interwencyjnego.(22.3.2012)

Powrót na górę strony