Aktualności

Plażówka w słupskiej Szkole Policji

image Na morskim piasku, ale nie na plaży, lecz w słupskiej Szkole Policji odbędą się mistrzostwa w siatkówce plażowej. Na terenie Szkoły kilka lat temu wybudowano specjalne boisko do plażówki a piasek przywieziono wprost z bałtyckich plaż. Siatkarskie zmagania zaplanowano na drugą połowę sierpnia.

Główny cel sportowych zmagań to popularyzacja piłki siatkowej plażowej wśród policjantów, integracja środowiska policyjnego, a w szczególności kadry szkół policyjnych oraz podnoszenie sprawności fizycznej policjantów. Honorowy patronat nad imprezą objął Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji.
W rozgrywkach mogą wziąć udział maksymalnie dwie drużyny, które mogą składać się zarówno z policjantów jak i pracowników szkół policyjnych. Każda drużyna składa się z dwóch zawodników a zespoły grają do dwóch wygranych setów (do 21 pkt.) z tym, że drużyna wygrywająca musi posiadać dwa punkty przewagi.

Mistrzostwa Jednostek Szkoleniowych Policji w Piłce Siatkowej Plażowej Słupsk 2012 zostaną rozegrane 23 i 24 sierpnia.

Poniżej znajduje się regulamin zawodów oraz karta zgłoszeniowa w wersji do pobrania. Zapraszamy do uczestnictwa.

     image
     Komunikat (.PDF)
     image
     Regulamin zawodów (.PDF)
     image
     Karta zgłoszenia (.PDF)

(4.6.2012)

Powrót na górę strony