Aktualności

Jubileusze i rocznica

imageMiła uroczystość miała miejsce podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej w słupskiej szkole Policji. Kilku policjantów, którzy obchodzili okrągłe jubileusze służby zostało uhonorowanych listami gratulacyjnymi i upominkami.

Na początku odprawy, która odbywa się co tydzień w Sali Odpraw Klubu Słuchacza, uhonorowano policjantów obchodzących jubileusze. Zastępca Komendanta Szkoły insp. Waldemar Kuczma wręczył listy gratulacyjne policjantom obchodzącym 20-lecie służby w Policji. Listy takie otrzymali asp.szt. Beata Pióro z Wydziału Kadr oraz asp.szt. Roman Jajuga z Wydziału Teleinformatyki. Z okazji okrągłej rocznicy urodzin list gratulacyjny otrzymał także asp.szt. Sławomir Górski z Wydziału Organizacji i Dowodzenia.
Życzenia policjantom złożył także Zastępca Komendanta Szkoły insp. Grzegorz Matuszewski. Wszyscy wyróżnieni otrzymali także drobne upominki.

(2.3.2011)

Powrót na górę strony