Aktualności

Spartakiada - leśne biegi przełajowe

image W XXI Spartakiadzie Służb Mundurowych o tytuł najlepszych sportowców rywalizują ze sobą przedstawiciele służb mundurowych garnizonu słupskiego. Dziś rozegrano konkurencję biegową w Lasku Północnym.

Przed południem reprezentacje wszystkich jednostek zebrały się w Lasku Północnym. Przedostatnią konkurencją spartakiadowych zmagań był bieg sztafetowy 4 x 2000 metrów. Mimo zaciętego charakteru rywalizacji okazało się, że praktycznie wszystkie drużyny zaprezentowały taką samą formę, jak przed rokiem, utrzymując te same miejsca. Wyniki poszczególnych drużyn po zakończeniu biegu przedstawiają się następująco:

Biegi przełajowe 4x2000

               1. miejsce  7 Brygada Obrony Wybrzeża
               2. miejsce  Szkoła Policji
               3. miejsce  Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej
               4. miejsce  Państwowa Straż Pożarna
               5. miejsce  Służba Więzienna
               6. miejsce  Komenda Miejska Policji

Jutro (czwartek), w ramach XXI Spartakiady, odbędą się finały pojedynków siatkarskich. Mecze rozpoczną się o godzinie 9, w hali sportowej Szkoły Policji przy ulicy Zamiejskiej.

(28.03.2012)

Powrót na górę strony