Aktualności

XXIV. Finał "Patrol Roku" - WYNIKI

Wyłoniono najlepszych policjantów prewencji w Polsce. Pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy zakończył się w słupskiej Szkole Policji XXIV finał Ogólnopolskich Mistrzostw Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Główne nagrody, w tym Puchar Przechodni Prezydenta RP trafił do policjantów z Komendy Powiatowej w Będzinie (KWP Katowice).


Honorowy patronat nad XXIV finałem Turnieju objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

 


ZWYCIĘZCY KLAYFIKACJI GENERALNEJ:

1. miejsce - KWP Katowice: sierż. Piotr Sochacki, sierż. Łukasz Kloc - KPP Będzin
2. miejsce - KWP Kraków: st.sierż. Bartosz Chłond, st.post. Rafał Kondela - KMP Kraków
3. miejsce - KWP Bydgoszcz: st.post. Paweł Zaremba, st.post. Patryk Wyłupski - KMP Grudziądz

PEŁNA KLASYFIKACJA GENERALNA (.PDF)

 

POBIERZ Z CHMURY SPAKOWANE ZDJĘCIA W PLIKU (.ZIP) - 1,35 GB

 

ZWYCIĘZCY KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ:

1. miejsce - KWP Bydgoszcz
2. miejsce - KWP Kraków
3. miejsce - KWP Białystok

PEŁNA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (.PDF)
 


 

Film TVP3 Gdańsk - podsumowanie turnieju

Film Teleexpress Extra - relacja z pierwszego dnia zmagań

Film Zakończenie turnieju - aula Szkoły Policji w Słupsku

Film Przemówienie Dyrektora Biura Prewencji KGP

Film Przemówienie Komendanta Szkoły Policji w Słupsku


Konkurencja nr 6 - "Sprawdzian wiedzy zawodowej"
WYNIKI KONKURENCJI (.PDF)

Konkurencja 4 - "Bieg pościgowy z elementami właściwymi dla specyfiki służby patrolowej"
WYNIKI KONKURENCJI (.PDF)
KLASYFIKACJA PO CZTERECH KONKURENCJACH (.PDF)

Konkurencja 3 - "Udzielanie pierwszej pomocy"
WYNIKI KONKURENCJI (.PDF)
KLASYFIKACJA PO TRZECH KONKURENCJACH (.PDF)

Konkurencja 2 - "Techniki obezwładniania osób"
WYNIKI KONKURENCJI (.PDF)
Wyniki po dwóch konkurencjach (.PDF)

Konkurencja 1 - "Strzelanie Sytuacyjne"
WYNIKI KONKURENCJI (.PDF)


Lista startowa uczestników (.PDF)


 

Szkoła Policji w Słupsku wśród wielu zadań o charakterze dydaktyczno-wychowawczym realizuje również te, których celem jest propagowanie - zarówno w formie bezpośrednich działań, jak i za pośrednictwem globalnych środków informacji - właściwego wizerunku policjanta: sprawnego, zdecydowanego w działaniu, a przede wszystkim umiejącego wykorzystywać posiadaną wiedzę i umiejętności w działaniach na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Miarodajnym narzędziem, które co roku wpisuje się w realizację tej idei, jest Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.

Nie można zapominać również o jeszcze jednym istotnym aspekcie zawodów. Naprzeciwko siebie stają policjanci z całej Polski, prezentujący różny poziom wiedzy i umiejętności. Poprzez obserwację, udział w realizacji podobnych zadań, dyskusje oparte na zasadach koleżeńskiej pomocy samoczynnie realizuje się proces doskonalenia zawodowego. Poniżej prezentujemy kilka migawek filmowych z poprzednich edycji Turnieju.


Plakat XXIV. finału "Patrolu roku"

 


Regulamin XXIV. finał "Patrolu roku"

 

 

Powrót na górę strony