Nowe oblicze akademika "C"

Słuchacze słupskiej Szkoły Policji zyskali nowe pomieszczenia mieszkalne o wysokim standardzie oraz dodatkowe pomieszczenia symulacyjne - zakończono przebudowę akademika „C”.

Prace związane z przebudową objęły piętra, na których mieszkali młodzi policjanci a także pomieszczenia magazynowe i szkoleniowe na najniższej kondygnacji. Akademik w dalszym ciągu służy teraz policjantom przebywającym na szkoleniach. W [porównaniu ze stanem sprzed remontu jest zmiana przeznaczenia poziomu „0”, na którym znajdować się będzie kompleks nowoczesnych pomieszczeń symulacyjnych.
Była to to pierwsza tak gruntowna przebudowa akademika „C” od chwili jego wybudowania w 1995 roku. Poniżej prezentujemy kilka fotografii z okresu prac remontowych oraz po ich zakończeniu.