Mikołajkowa wizyta

Data publikacji 06.12.2023

Z drobnymi mikołajkowymi prezentami odwiedzili kilka placówek słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego, którzy kończą swoją edukację w naszej jednostce. Młodzi policjanci przygotowali słodkości oraz kilka sztuk sprzętu informatycznego.

Policyjni Mikołaje odwiedzili między innymi Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku gdzie wręczyli uczniom słodycze i - zakładane na głowę - rogi renifera oraz drukarkę. Przy okazji wizyty rozmawiali również o policyjnej profesji oraz o tym jak trafić do Szkoły Policji.

Kolejna grupa słuchaczy odwiedziła podopiecznych jednego z Rodzinnych Domów Dziecka, które znajdują się w Ustce. Tu również przekazano torebki z drobnymi prezentami oraz drukarkę komputerową.

Zorganizowanie całej akcji odbyło się z inicjatywy słuchaczy Kompanii VI, którzy sami przygotowali wszystkie upominki a następnie poprosili wykładowców o możliwość zorganizowania spotkań z dziećmi i młodzieżą.