Nowy policjant w kadrze Szkoły

Data publikacji 15.03.2024

Kolejny policjant zasilił szeregi kadry słupskiej Szkoły Policji. Tym razem wzmocnienie kadrowe otrzymał Zakład Ogólnozawodowy.

Od 15 marca na stanowisku referenta w Zakładzie Ogólnozawodowym służbę pełni sierż.szt.Paweł Kaczmarski. Służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2018 roku jako kursant Zespołu do walki z korupcją Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Z tą jednostką związany był przez cały czas pełnienia służby. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko referenta Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego.

Nowego policjanta przywitał dziś rano w swoim gabinecie Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała, który wręczył mu wyróżnik Szkoły. Gratulacje i życzenia sukcesów złożył mu także Zastępca Komendanta insp. Maciej Marciniak.