Policyjne wyposażenie w rękach dzieci

Data publikacji 18.03.2024

Alko- i narkogogle cieszyły się największym zainteresowaniem na stoisku Szkoły Policji, które wystawione zostało podczas festynu zorganizowanego przed Gminnym Centrum Kultury w Kobylnicy.

Impreza została zorganizowana w ramach podsumowania projektu „Zakup taboru i modernizacja infrastruktury społecznej Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Słupskiego Związku Powiatowo-Gminnego”.
Na stoisku, które przygotowała słupska Szkoła Policji, można było przymierzyć alko- i narkogogle. Po ich nałożeniu można obserwować otoczenie mniej więcej w taki sam sposób, w jaki robią to osoby po spożyciu alkoholu lub substancji odurzających.
Chętne osoby mogły również przymierzyć strój policjanta pododdziałów zwartych oraz zobaczyć wyposażenie policyjnego radiowozu.