Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Data publikacji 22.03.2024

Wielkie emocje towarzyszyły piłkarskim zmaganiom podczas dwudniowych mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku w halowej piłce nożnej. W rywalizacji o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły udział wzięły reprezentacje słuchaczy wszystkich kompanii szkolenia zawodowego podstawowego, które walczyli przy żywiołowym dopingu kibiców.

W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje wszystkich kompanii, co sprawiło, że mecze eliminacyjne trwały do godzin wieczornych. Wysoki poziom zawodów to zasługa między innymi profesjonalnego sędziowania. Wśród młodych policjantów kształcących się w słupskiej szkole jest także grupa piłkarzy, którzy amatorsko grają w ligach okręgowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mecze rozgrywane były systemem pucharowym w dwóch grupach, z których awansowały najlepsze zespoły. W trakcie dwudniowych rozgrywek, strzelono ponad 50 bramek.

Wręczenie upominków i dyplomów dla zwycięskich drużyn odbyło się na zakończenie drugiego dnia turnieju. Puchary wręczył najlepszym drużynom Zastępca Komendanta Szkoły insp. Maciej Marciniak w asyście Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych podinsp. Daniela Krenca. Nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Szkolny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Szkoły Policji w Słupsku otrzymał najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik turnieju.
Pomysłodawcą turnieju byłą st.sierż. Ewa Szczepaniak z Wydziału Organizacji i Dowodzenia, którą wsparli przy organizacji i przeprowadzeniu rozgrywek policjanci z Zakładu Interwencji Policyjnych oraz Zakładu Służby Kryminalnej.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszczególnych reprezentacji, sędziów, wręczenie pucharów i nagród oraz relację z rozgrywek.

SĘDZIOWIE

podkom. Piotr Wąsik
    kom. Łukasz Nejman
    kom. Karol Kublik

DRUŻYNY

Kompania I.
    Kompania II.
    Kompania IV.
    Kompania V.
    Kompania VI.
    Kompania VII.
    Kompania VIII.
    Kompania IX.
    Kompania X.
    Kompania XI.
    Puchary dla zwycięzców
    Puchar za I. miejsce

1. mejsce - Kompania VIII.

2. mejsce - Kompania VI.

3. mejsce - Kompania IV.

Najlepszy bramkarz - post. Jakub Owczrczak (Kompania IV., pluton 1) KPP Szamotuły
Najlepszy zawodnik - post. Krzysztof Krzywaźnia (Kompania VIII., pluton 1) KPP Pyrzyce