Deszczowa siatkówka

image Mimo padającego deszczu, rozegrano w czwartek eliminacje mistrzostw siatkówki plażowej Szkoły Policji. Udział w rozgrywkach wzięły reprezentacje wszystkich kompanii Szkoły oraz drużyna kadry. Zawody odbywały się na boisku do siatkówki plażowej, któe posiada piasek przywieziony wprost z morskiej plaży.

Pojedynki w ramach Mistrzostw Szkoły rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich kompani szkolenia zawodowego podstawowego. Pierwsze minuty pojedynków pokazały, że rywalizacja między ekipami będzie bardzo zacięta. Okazało się również, że kilkoro graczy ma za sobą występy w lidze siatkarskiej.
Nad prawidłowością rozgrywek czuwali wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych. Młodzi policjanci podkreślali, że mimo niesprzyjającej aury impreza miała sympatyczny charakter.

Ze względu na padający deszcz, po rozegraniu eliminacji, podjęto decyzję o kontynuowaniu mistrzostw na początku przyszłego tygodnia. Do walk półfinałowych zakwalifikowały się reprezentacje Kompanii: VIII, IX (starszy rocznik), X oraz reprezentacja kadry Szkoły Policji.

(13.09.2013)