Narodowy Fundusz Zdrowa w Szkole Policji

imagePrzedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia pełnią dziś dyżur na terenie Szkoły Policji. Wizyta pracowników NFZ to część ogólnokrajowej akcji, której celem jest ułatwienie zainteresowanym osobom dostępu do Zintegrowanego Systemu Pacjenta (ZIP). Z możliwości uzyskania niezbędnych danych mogą skorzystać pracownicy, kadra i słuchacze.

W Kubie Słuchacza zorganizowano dziś mobilne stoiska Narodowego Funduszu Zdrowia, przy których można otrzymać niezbędne dane potrzebne do zalgowania się poprzez internet do indywidualnego konta, które każdy z nas posiada w ramach Zintegrowanej Informacji Pacjenta.
Internetowy serwis ZIP to baza danych, w której każda osoba ma dostęp do informacji o leczeniu od 2008 roku; wykonanych badaniach, kosztach badań, zrealizowanych receptach, wizytach lekarza rodzinnego i płaconych składkach. Dyżur Klubie Słuchacza potrwa do godziny 16.

(4.11.2013)