Szkoła Policji na mapie Google Street View

Panorama Szkoły Policji w Słupsku dostępna jest już w portalu internetowym Google Mapy Street View. Dzięki nowoczesnym technologiom, można przejść się podczas wirtualnego spaceru wzdłuż ulic, przy których znajduje się nasza Szkoła.

Street View do dodatkowa funkcjonalność map elektronicznych Google`a, dzięki którym można nie tylko zapoznać się z topografią terenu, ale również zobaczyć zdjęcia z interesującego nas miejsca. Dzięki takim technologiom, można bez wychodzenia z domu zobaczyć okolicę, czy konkretne budowle, do których zamierzamy dotrzeć. Więcej na temat samej technologii można przeczytać klikając na ten link.

Dzięki technologii Street View, słuchacze Szkoły Policji z różnych stron Polski będą mogli zaprezentować swoim bliskim miejsce, w którym zdobywają podstawy policyjnej wiedzy. Zdjęcia będą także pomocne kandydatom do służby w Policji, którzy w Słupsku będą musieli przystąpić do testów. Przed przyjazdem do naszej placówki wiadomo już będzie, gdzie znajduje się główne wejście.
Dla absolwentów Szkoły Policji będzie to zapewne okazja do powspominania czasów spędzonych w Słupsku i przypomnienia sobie okolic, w których spędzili dłuższą lub krótszą część swojego zawodowego życia.

Widok od strony rzeki Słupia na główny budynek dydaktyczny.

Pokaż Szkoła Policji w Słupsku na większej mapie

Widok od strony śródmieścia, skrzyżowanie ulic Wandy i Kilińskiego.

Główna brama wjazdowa, ul. Kilińskiego

Wyświetl większą mapę

Brama wjazdowa od strony ul. Kościuszki

Wyświetl większą mapę