Emocje słuchaczy pod siatką

Dużo emocji i sportowej rywalizacji przyniosły ze sobą rozgrywki siatkarskie o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły, które odbywały się w hali sportowej przy ulicy Zamiejskiej. Udział w nich wzięły reprezentacje wszystkich Kompanii Szkoły przy ogłuszającym dopingu żywiołowo kibicującej publiczności.

Pojedynki w ramach Mistrzostw Szkoły rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich Kompanii. Pierwsze minuty pojedynków pokazały, że rywalizacja między ekipami będzie bardzo zacięta. Okazało się również, że kilkoro graczy ma za sobą występy w lidze siatkarskiej.
Nad prawidłowością rozgrywek czuwali wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych. Młodzi policjanci podkreślali, że impreza miała familijny i sympatyczny charakter. Na szczególne podkreślenie zasługuje postawa grupy kiibiców z Kompanii VIII, którzy wyjątkowo dopingowali swoją reprezetnację, a gdy ich faworyci odpadli z dalszej gry - nadal dopingowali żywiołowo pozostałe drużyny.
Po zaciętej rywalizacji ostateczne wyniki mistrzostw siatkarskich przedstawiają się następująco:

1. miejsce - Kompania VI
                    2. miejsce - Kompania IX
                    3. miejsce - Kompania VII
                    4. miejsce - Kompania VIII

Majlepsza zawodniczka: Katarzyna Kowalczyk
Najlepszy zawodnik: Damian Krzywicki

Zawody zostały przygotowane przez wykładowców Zakładu Interwencji Policyjnych, a puchar i dyplomy dla najlepszych wręczył komendant Szkoły Policji insp.Jacek Gil.

(26.04.2013)