Autorskie egzemplarze "Przeglądu Prewencyjnego"

image Egzemplarze autorskie „Przeglądu Prewencyjnego” otrzymali w poniedziałek po południu policjanci, których artykuły znalazły się w najnowszym numerze periodyku wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Jest to już 7 numer czasopisma, a w przygotowaniu znajdują się już dwa kolejne.

Wręczenie egzemplarzy autorom odbyło się w sali Kominkowej Klubu Słuchacza. Autorzy otrzymali papierowe wydanie z rąk Komendanta Szkoły. Insp. Jacek Gil dziękując autorom za dotychczasowe materiały poinformował, że trwają prace nad poszerzeniem składu redakcyjnego o osoby, które cieszą się uznaniem i autorytetem w środowisku policyjnym. Ponieważ rozmowy na ten temat jeszcze trwają, Komendant nie podał konkretnych nazwisk, jednak - jak dodał - sprawa rozszerzenia kolegium pozostaje w zasadzie kwestią czasu.

„Przegląd Prewencyjny” uzyskał w ostatnim czasie wiele pochlebnych recenzji, jednak największym komplementem dla autorów było pytanie zadane przez jednego z pracowników naukowych, czy z zamieszczonych w Internecie wydań „PP” mogą korzystać studenci kierunków związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem kryzysowym.

Nasze czasopismo dostępne jest dla wszystkich dzięki internetowi, wszystkie dotychczasowe numery są dostępne, w wersji do pobrania jako pliki PDF, na naszej stronie internetowej. W ostatnim czasie „Przegląd” otrzymał również sztywniejszą, lakierowaną okładkę, która zdecydowania poprawiła wygląd wydania drukowanego na papierze. Jak zapowiedziała Redaktor Naczelna, kolejne numery mają ukazać się jeszcze w tym roku.

Przegląd nr 6
Aktualne i archiwalne wydania w formacie PDF.

(8.10.2012)