Mistrzostwa Szkoły w halowej piłce nożnej

Wielkie emocje towarzyszyły piłkarskim zmaganiom o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Słupsku. W mistrzostwach udział wzięly reprezenacje słuchaczy, które walczyły przy żywiołowym dopingu kibiców. Swoją reprezentację wystawiła również kadra Szkoły.

W tegorocznych mistrzostwach udział wzieły reprezentacje wszystkich Kompanii, co sprawiło, że zawody odbywały się przez dwa dni. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Emocji i sportowej zaciętości nie brakowało nikomu. Najbardziej zacięty był jednak pojedynek o I miejsce, w którym naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Kompani I i Kompanii X. Ostateczny wynik finałowego pojedynku został ustalony na kilkadziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Zwycięzcy turnieju odebrali puchary i nagrody z rąk kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych nadkom. Arkadiusza Gliszczyńskiego, któremu towarzyszył wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej Paweł Kryszałowicz. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Komendanta Szkoły. Oprócz nagród za zdobyte miejsca, Paweł Kryszałowicz wręczył także, ufundowaną przez siebie nagrodę, którą otrzymał najlepszy zawodnik mistrzostw.

Zawody zostały zroganizowane i przeprowadzone przez wykładowców Zakładu Interwencji Policyjnych. Na uwagę zasługuje również fakt, że wysoki poziom rozgrywek to efekt występów słuchaczy, którzy przed wstąpieniem do Policji występowali nawet w III lidze polskiej piłki nożnej. Jeden z młodych policjanctów, ma także za sobą występy w niższych klasach Bundesligi - niemieckiej ligi płki nożnej.

Końcowe wyniki Mistrzostw

1 miejsce    Kompania X