XIX Turniej Par Patrolowych - WYNIKI

Logo Tur... Od roku 1994 Szkoła Policji w Słupsku jest organizatorem i gospodarzem finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Pod patronatem Prezydenta RP funkcjonariusze reprezentujący wszystkie komendy wojewódzkie oraz Komendę Stołeczną Policji rywalizują w Słupsku o miano policyjnego patrolu rokuy

To właśnie w murach Szkoły Policji w Słupsku narodziła się idea stworzenia zawodowej rywalizacji policjantów pionu prewencji. Funkcjonariusze patrolujący ulice polskich miast i miasteczek od wielu lat spotykają się w grodzie nad Słupią, aby zaprezentować swoje zawodowe umiejętności. W zmaganiach udział biorą po dwa patrole z każdej Komendy Wojewódzkiej Policji oraz z Komendy Stołecznej.

Zawody rozgrywane są przez 3 dni. Turniejowe konkurencje to: strzelanie, techniki obezwładniania osób, interwencje policyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, teoretyczny sprawdzian z wiedzy zawodowej oraz pokonywanie policyjnego toru przeszkód. Konkurencja strzelecka ma charakter strzelania sytuacyjnego. Policjanci oddają strzały zza osłony do ukazujących się tarcz strzeleckich.

Słupski turniej to jedna z prestiżowych policyjnych imprez, która pozwala ocenić poziom i wskazać dalsze kierunki doskonalenia pracy policjantów. O tym, jaki jest obraz Policji w oczach społeczeństwa w dużej mierze decyduje właśnie praca policjantów prewencji i ich postawa w trakcie podejmowanych działań.

Plakat            Program            Regulamin
Lista startowa
Lista startowa zawodników - PDF

11 września, wtorek - w przeddzień zawodów

godz. 16:00
indywidualny trening dla zainteresowaniach zawodników strzelnica przy ul. Zamiejskiej oraz sala nr 19 lub 20 w budynku szkolnym.
godz. 17:00
odprawa techniczna Zespołu Ekspertów oraz komisji sędziowskich sala odpraw w Klubie Słuchacza.
godz. 18:00
odprawa techniczna kierowników reprezentacji sala nr 45 w głównym budynku dydaktycznym.

12 września, środa - dzień pierwszy

godz. 8:00
uroczyste otwarcie finału zawodów - aula Szkoły Policji.

godz. 8:45
pokaz strzelania sytuacyjnego - strzelnica przy ul. Zamiejskiej, sala nr 25 c.
godz. 9:00
rozpoczęcie konkurencji "Strzelanie sytuacyjne" - strzelnica przy ul. Zamiejskiej.

Wyniki konkurecji "Strzelanie sytuacyjne"  plik PDF - 24 kb

godz. 9:30
rozpoczęcie konkurencji "Stosowanie technik obezwładniania osób" - hala sportowa nr 3 (maty 3A i 3B).

Wyniki konkurecji "Stosowanie technik obezwładniania osób"  plik PDF - 24 kb

Wyniki po pierwszym dniu

Tabela wyników:  plik PDF - 24 kb

13 września, czwartek - dzień drugi

godz. 8:00
rozpoczęcie konkurencji "Przeprowadzanie interwencji policyjnych" - Obiekty symulacyjne "Pub P-64" oraz "Mieszkanie 1".

Galerie zdjęć - kliknij na obrazki

Wyniki konkurecji "Przeprowadzanie interwencji policyjnych"  plik PDF - 24 kb
Wyniki po trzech konkurencjach  plik PDF - 24 kb

godz. 9:30
rozpoczęcie konkurencji "Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej" - Sala nr 19 i 20 w głównym budynku dydaktycznym.

Galerie zdjęć - kliknij na obrazki

Wyniki konkurecji "Udzielanie pierwszej pomocy"  plik PDF - 25 kb
Wyniki po czterech konkurencjach  plik PDF - 24 kb

14 września, piątek - ostatni dzień zawodów

godz. 7:00
rozpoczęcie konkurencji "Sprawdzian wiedzy zawodowej" - I grupa - sale komputerowe nr 28, 35, 36 w głównym budynku dydaktycznym.
godz. 8:50
ciąg dalszy konkurencji "Sprawdzian wiedzy zawodowej" - II grupa - sale komputerowe nr 28, 35, 36 w głównym budynku dydaktycznym.

Wyniki konkurecji "Test wiedzy"  plik PDF - 24 kb
Wyniki po pięciu konkurencjach  plik PDF - 24 kb

godz. 9:00
pokaz pokonywania policyjnego toru przeszkód - Tor przeszkód wzdłuż rzeki Słupia, ul. Krakusa.
godz. 9:10
rozpoczęcie konkurencji "Pokonywanie policyjnego toru przeszkód".

Wyniki konkurecji "Pokonywanie toru przeszkód"  plik PDF - 24 kb

godz. 14:00
uroczyste zakończenie finału zawodów - główny plac apelowy Szkoły Policji w Slupsku.

Klasyfikacja generalna

Wyniki konkurecji  plik PDF - 24 kb

Klasyfikacja drużynowa

Wyniki konkurecji  plik PDF - 25 kb