"Sport moją tarczą" - Mikołajki

imageMikołajkowe prezenty otrzymała od policjantów młodzież Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku, która uczestniczy programie „Sport moją obroną i tarczą”. W ramach zajęć prowadzonych przez policyjnych wykładowców każdy otrzymał słodkie upominki.

W autorskim programie, który realizowany jest już drugi rok, uczestniczą uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Słupsku - klasy szóstej szkoły podstawowej i klasy pierwszej gimnazjum.
W tym roku dzięki zaangażowaniu słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego dzieciaki biorące udział w programie miały uśmiechnięte buzie w Mikolajki - każdy z nich otrzymał bowiem słodkie prezenty.

Dodatkowo na ręce pań wychowawczyń, prowadzący zajęcia asp. Jakub Sawicki, przekazał dwa z trzech worków ze słodyczami - po jednym dla każdej klasy. Zebrane słodkości będą sukcesywnie rozdawane dzieciom przy okazji różnego rodzaju zajęć i imprez wewnątrzszkolnych.
Trzeci worek ze słodyczami został przekazany w ubiegły piątek dzieciakom spędzającym mikołajki na oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Słupsku.

Za udział w akcji mikołajkowej i słodycze zarówno dzieciaki jak i opiekunowie programu składają podziękowania wszystkim słuchaczom, a szczególnie plutonom 3, 4 i 5 Kompanii X oraz plutonowi 1 Kompanii I.

(11.12.2013)