Kolejna książka na półce e-Biblioteki

image Na naszej wirtualnej półce e-Biblioteki Policjanta Prewencji ustawiliśmy dziś kolejną książkę. Poszczególne pozycje przygotowywane są przez wykładowców Szkoły Policji, którzy w ten dodatkowy sposób mogą podzielić się swoją wiedzą.

Książka pod tytułem "Podstawowe zasady użytkowania broni palnej krótkiej” powstała w Zakładzie Wyszkolenia Strzeleckiego. Materiał jest przeznaczony głównie dla słuchaczy szkolenia podstawowego, ale z powodzeniem może służyć każdemu policjantowi.
Jest to kompendium wiedzy w zakresie aspektów szkolenia strzeleckiego, takich jak: bezpieczeństwo, elementy teorii strzału, rodzaje broni palnej krótkiej i nabojów do niej, elementy mające wpływ na skuteczne oddanie strzału oraz podstawowe elementy taktyki strzeleckiej. Liczne ilustracje i zdjęcia to nieodzowny element publikacji, która zajmuje ważną pozycję na liście obowiązujących materiałów szkoleniowych.
Pozycję z powodzeniem wykorzystywać mogą również osoby, które uprawiają strzelectwo sportowe,

E-Biblioteka dzięki elektronicznej formie i internetowi jest dostępna dla każdego policjanta w Polsce. Każdy funkcjonariusz może indywidualnie i na odległość doskonalić swoją wiedzę zawodową. Zasoby e-biblioteki są również interesującym materiałem dla osób interesujących się praca policjantów, w tym między innymi dziennikarzy.

plik .PDF 3,5 MB

e-Biblioteka Policjanta Prewencji (wejście)

(29.10.2012)