Policyjni piłkarze lepsi od lekkoatletów

image Piłkarska reprezentacja Szkoły Policji triumfowała podczas sobotniego turnieju poświęconego 15. rocznicy ustanowienia rekordu Polski w biegu sztafetowym 4 x 400 metrów. Nasi reprezentanci pokonali wszystkie drużyny wśród których byli między innymi dziennikarze, strażacy oraz lekkoatleci, którzy ustanowili rekordowy wynik.

Mecze rozgrywane były w nowej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Niedziałkowskiego Słupsku. Organizatorem imprezy był Tomasz Czubak, słupszczanin, który pobiegł w sztafecie 22 lipca 1998 roku. Polscy biegacze ustanowili wtedy na dystansie 4 x 400 metrów rekord Polski z czasem 2 min i 58 sek. Wynik ten padł podczas Igrzysk Dobrej Woli, które odbywały się w Uniondale niedaleko Nowego Jorku. W 15 rocznicę tego wydarzenia członkowie sztafety zorganizowali w Słupsku turniej piłkarski, w którym udział wzięła też reprezentacja Szkoły Policji. Nasi policjanci zostali zwycięzcami turnieju.

Skład drużyny Szkoły Policji:

● Dąbrowski Szymon
● Frankowski Krzysztof
● Górski Szczepan
● Jagielski Roman
● Krzeszowski Piotr
● Zarzecki Mirosław - bramkarz.

(22.10.2012)