Nowy plac oraz ciągi pieszo-jezdne na terenie Szkoły

image W kilku punktach Szkoły trwają cały czas intensywne prace remontowo-budowlane. Ekipy drogowców zakończyły już prace przy nowej nawierzchni na ul. Krakusa i przeniosły się teraz na tereny w południowowschodniej części. Trwa budowa placu oraz kilku dróg dojazdowych.

Ekipy prowadzące prace na terenie słupskiej Szkoły Policji wykonały już nawierzchnię fragmentu ulicy Krakusa, która przebiega między głównym budynkiem dydaktycznym a rzeką Słupia. Wykonano tam również kilka zatok parkingowych. Nową nawierzchnię uzyskał również ciąg pieszy wzdłuż szkolnego komisariatu od ulicy Krakusa do głównego placu apelowego.

Ekipy drogowców budują teraz nowe nawierzchnie dróg dojazdowych do magazynów i garaży oraz do budynków, w których znajdują się warsztaty rzemieślnicze. W niektórych miejscach ułożono już podbudowę oraz krawężniki. Za kompleksem garaży, w miejscu, gdzie znajdował się kiedyś budynek pralni trwa równanie terenu, na którym ułożony zostanie plac. Wszystkie nawierzchnie ciągów pieszo-jezdnych oraz placu zostaną ułożone z kostki polbrukowej. Termin zakończenia prac przewidywany jest na 31 grudnia tego roku.

(6.11.2012)