Nowy numer 'Przeglądu Prewencyjnego' już w sieci

imageW sieci internetowej dostępny jest już dziewiąty numer Przeglądu Prewencyjnego, czasopisma wydawanego przez Szkołę Policji w Słupsku. Zapraszamy do lektury wielu interesujących artykułów. Na 85 stronach znalazło się wiele interesujących artykułów pisanych przez wykładowców szkoły i policjantów jednostek terenowych. Merytoryczne treści uatrakcyjnione zostały wieloma zdjęciami.

W aktualnym numerze publikujemy między innymi artykuły związane z Ustawą o środkach przymusu bezpośredniego, zagrożeniach bezpieczeństwa w ruchu drogowym a także z legitymowaniem osoby, jako podstawowym modelu komunikacji interpersonalnej. Zawarte artykuły będą z pewnością interesujące dla policjantów pełniących służbę na tak zwanej „pierwszej linii” - funkcjonariuszy ogniw patrolowo interwencyjnych oraz dyżurnych.

W dziale zagranicznym przedstawiamy między innymi historię i współczesność Policji izraelskiej oraz relację z seminarium Bukareszcie, które poświęcone było światowemu terroryzmowi. Na uwagę zasługują również artykuły poświęcone szkoleniu zawodowemu, a także roli lidera w efektywnym zarządzaniu zespołem ludzkim.
Oddzielną część numeru poświęciliśmy jubileuszowej XX. edycji Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku”.

W „Przeglądzie Prewencyjnym” oprócz autorów ze Szkoły Policji Słupsku znajdziemy również artykuły policjantów z innych jednostek oraz osób, które w swojej pracy zawodowej na co dzień współpracują z Policją. Lekturę czasopisma polecamy również dziennikarzom, którzy w swojej pracy informują o pracy policjantów.

Ze względu na zasięg, jaki daje internet, nasze czasopismo publikujemy również za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji, a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policyjnego oraz Informacyjnego Serwisu Policyjnego.
Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem e-mail.

Przegląd Prewencyjny
Najnowsze wydanie w formacie PDF.

Numery do pobrania
Strona z poprzednimi numerami "PP"
w wersji PDF do pobrania.

(10.12.2013)